Čo pečieme?

Náš voňavý a chrumkavý príbeh sa začal piecť už v roku 1993. Keď otec pôvodným povolaním elektrikár, prišiel s nápadom založiť pekáreň. Začínal v garáži s jednou pecou, no s o to väčším odhodlaním. Vďaka svojej pracovitosti vybudoval stabilnú rodinnú firmu, ktorá si váži kvalitu a tradičné pekárske remeslo.

 

Zaraďujeme sa medzi remeselné pekárne vyrábajúce široký sortiment tradičných pekárskych výrobkov. Inšpiráciu čerpáme v tradičných receptoch zbieraných v oblasti regiónu Žitného ostrova, iných regiónov Slovenska a dopĺňame ich aj rôznymi špecialitkami pekárskeho umenia spoza hraníc.

Takto popri voňavých kváskových chlebíkoch a pagáčikoch nájdete v našich predajniach aj brownies z úžasnej belgickej čokolády, či krásne lístkované croissanty plnené nami vyrábaným domácim vanilkovým pudingom. Pri výrobe používame iba tie najkvalitnejšie suroviny.

 

Uvedomujeme si, že toto tradičné remeslo sa nedá oklamať pekárskymi “zjednodušovákmi”, ktoré dnes pod tlakom nízkych cien používajú mnohé pekárne. V našom sortimente nenájdete mrazené polotovary, ktoré pod rúškom čerstvosti ponúkajú mnohé obchody, obchodné reťazce, ba aj pekárenské predajničky.