Čo pre Vás pečieme

Najviac sa o nás dozviete, keď naše dobroty ochutnáte. Sme remeselná pekáreň a máme naozaj široký sortiment nielen klasických pekárskych výrobkov, ale aj rôznych špecialitiek. Inšpirácie hľadáme v tradičných receptoch z regiónu Žitného ostrova, no aj z iných regiónov Slovenska, a čo-to z pekárskeho umenia sme si doniesli aj zo zahraničia.

 

Radi sa hráme s chuťami a stále skúšame niečo nové. Preto v našich predajniach nájdete nielen voňavú a chrumkavú chlebíkovú klasiku, ale aj kváskové chlebíky s rôznymi zaujímavými príchuťami.

Naše sladké jemné pečivo Vám v tom najlepšom pripomenie detstvo, nedeľné raňajky a maškrty od starej mamy. No ukážeme Vám aj to, že aj tzv. „bežné pečivo“ môže byť výnimočné.

A to najlepšie na koniec – už ste ochutnali naše brownies z úžasnej belgickej čokolády? A čo dokonalé lístkované croissanty plnené domácim vanilkovým pudingom? Nech sa páči, vychutnajte si naše špecialitky.

 

Úprimne veríme, že toto tradičné remeslo sa nedá oklamať žiadnymi skratkami. Že do poctivej pekárčiny nepatria „zjednodušováky“ a „urýchľovače“. Aj keď ich dnes, žiaľ, používajú mnohé pekárne. Nie, ani umelé stláčanie nákladov za to nestojí. Sme presvedčení o tom, že vo férovom konkurenčnom boji musíme obstáť inak.  Práve preto v našom sortimente nenájdete napríklad žiadne dopekané mrazené polotovary, ktoré dnes tak fičia v mnohých reťazcoch, no aj v niektorých menších obchodíkoch, a tvária sa na „čerstvosť“. Pre nás je najdôležitejšia kvalita a poctivosť. Platí to pre našu prácu, aj pre všetky suroviny, ktoré používame. A vieme, že naši zákazníci si to vážia.