Náš príbeh

Náš voňavý a chrumkavý príbeh sa začal piecť už v roku 1993. Keď otec –pôvodným povolaním elektrikár, prišiel s nápadom založiť pekáreň. Začínal v garáži s jednou pecou, no s o to väčším odhodlaním. Vďaka svojej pracovitosti vybudoval stabilnú rodinnú firmu, ktorá si váži kvalitu a tradičné pekárske remeslo.

Dnes už pečieme v modernej, špičkovo vybavenej remeselnej pekárni a zamestnávame viac ako 50 ľudí. Otec je stále neoddeliteľnou súčasťou rodinnej pekárne a jedným očkom „dohliada“ aj na Beu a jej manžela Michala, ktorí firmu pomáhajú ďalej zvelaďovať. Jedným z našich poslaní je pomôcť zachovať toto krásne remeslo v tradičnej poctivej forme,vychovávať si nasledovníkov a odovzdať ho ďalším generáciám.

Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment čerstvých výrobkov aj vďaka tomu, že oživujeme tradičné pekárske recepty overené časom, ale zároveň aj radi experimentujeme, sledujeme trendy a chute našich zákazníkov a stále skúšame aj niečo nové.. Jednoducho nás baví piecť, vymýšľať, učiť sa, ale aj vidieť, že ľuďom u nás naozaj chutí a vracajú sa k nám. Sme radi, keď k nám chodia nielen s radosťou, ale aj s troškou detskej zvedavosti, že čo nám to dnes v tej našej pekárničke zasa napiekli… Je krásne počuť, že sú spokojní, a že si doma pri rodinnom stole, keď krájajú náš čerstvý chlebík, spomenú na toho „svojho“ pekára a nechajú ho pozdravovať. Starostlivo si vyberáme dodávateľov a suroviny a všetko pečieme poctivo a s láskou. Hrdo hovoríme, že v našich predajniach nenájdete nič, čo by sme kedykoľvek neponúkli našim malým deťom alebo otcovi, zakladateľovi pekárne. Presvedčiť sa o tom môžete v našich predajniach v Kvetoslavove, Šamoríne, Zlatých Klasoch, Štvrtku na Ostrove, Malinove a Rovinke. Výrobky z Pekárne Kvetoslavov však môžete nájsť ajbv menších obchodíkoch na Žitnom ostrove a v Bratislave, či v sieti Delia v Bratislave.